Ucuz Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

marveausMobilya Dekorasyon0 Yorum5 Eylül 2011

Yatak odası takımı bayanların en özel mobilyalarının başında gelir. Bir bayanın en çok önem verdiği yerlerin başında yatak odası ve mutfak gelir. Bu kadar çok önem verdikleri için de yatak odası seçimi bayanlar için bir hayli zordur.

Yatak odaları takımlarını tüm mobilyacılarda bulabilirsiniz. Ayrıca kendi isteğinize uygun yatak odasını da mobilyacılara yaptırmanız mümkün pek tabiki. Yanlız dikkat edin astarı yüzünü geçmesin.

Birbirinden güzel yatak odası modelleri arasında seçim yapmak gerçekten zordur. Ancak işimizi kolaylaştıran birşey vardır o da tabiki fiyatlar.

Yatak odalarında en ucuz ve en pahalı fiyatlar arasındaki fark bir hayli yüksek. Bu yüzden eğer durumunuz çok iyi değilse orta karar birşey almanızı öneririm. Durumunuza göre 1000 – 5000 TL sınırları arası uygun denilebilir. Mesela benim yatak odamı 2.500 TL ye yaptırmıştım marangoza. Ayrıca şu da var ki yatak odanızı 10 seneden sonra değiştirmek isteyeceksinizdir sanırım. Yani ömürlük alayım diye çok para vermenize gerek yok.

Yatak odaları fiyatları 700-800  TL ile başlar ve 20. 000-30. 000 TL civarına kadar çıkar. Bu son fiyatlar malumunuz en lüks modeller. (ben o paraya araba alırım diyenleri duyar gibiyim).

Aşağıda en uygun ucuz yatak odası takımlarını ve fiyatlarını bulacaksınız.

İnci Yatak Odası Takımı –  İnci Yatak Odası Takımı sürgülü 3 kapaklı olup 20 değişik renk seçenekleri ile teşhirimizde kurulu.

Fiyat: 1.200 TL

 

Simge Yatak Odası Takımı – Simge Yatak Odası Takımı sürgü kapaklı olup 20 değişik renk seçenekleri ile teşhirimizde kurulu.

Fiyat: 890 TL

Art Yatak Odası Takımı –  Art Yatak Odası Takımı sürgü kapaklı olup 20 değişik renk seçenekleri ile teşhirimizde kurulu.

Fiyat: 990 TL

 

Mercan Yatak Odası Takımı –  Mercan Yatak Odası Takımı sürgülü 3 kapaklı olup 20 değişik renk seçenekleri ile teşhirimizde kurulu.

Fiyat: 1.200 TL

 

Efor Yatak Odası Takımı –  Efor Yatak Odası Takımı sürgülü 3 kapaklı olup 20 değişik renk seçenekleri ile teşhirimizde kurulu.

Fiyat: 1.100 TL

Yukarıdaki yatak odalarını beğendiyseniz ve satın almak isterseniz üreticinin sitesine şu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki bilgiler Turgutlar Mobilya – İmalat ve Satış sitesinden derlenmiştir.

Etiketler: , , , , , , , ,

Ucuz Yatak Odası Takımları ve Fiyatları Hakkında Yorum Yaz

E-Bülten

E-Posta adresinizi aşağıdaki bölümden bültenimize ekleyerek yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz!


Aboneliğinizin onaylanması için lütfen verdiğiniz mail adresini kontrol ediniz.!

İletişim Formu