Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Fulya Şişli İstanbul

marveausTüp Bebek Merkezleri0 Yorum13 Ağustos 2011
Bahçeci Tüp Bebek

Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Şişli İstanbul

Prof. Dr. Mustafa Bahçeci başkanlığında, Nişantaşı’ndaki merkezinde çalışmalarını sürdüren Bahçeci Kadın Hastalıkları ve İnfertilite Grubu, 1 Temmuz 2010 Perşembe günü itibariyle yeni taşındığı Fulya Terrace’da hizmet vermeye başladık. Anadolu Yakası’nda ise Koşuyolu Umut Tüp Bebek Merkezi’nde kadın hastalıkları, doğum, infertilite ve tüp bebek tanı ve tedavisi konularında hastalarına hizmet vermeye devam ediyor.

1996 yılında Alman Hastanesi’nde Kadın Sağlığı, Doğum ve Tüp Bebek Merkezi’ni kuran Prof. Dr. Mustafa Bahçeci ve Ekibi, 1997 yılında Nişantaşı Bahçeci Kadın Hastalıkları, Doğum, Teşhis ve Tedavi Merkezi’ni açtı. Ardından Azerbaycan Bakü’de Tüp Bebek Merkezi’ni, Kıbrıs Mağusa Yaşam Hastanesi içinde Ortadoğu ve Balkanlar Tüp Bebek Merkezi’ni kuran Bahçeci Ekibi, 2006 yılında Koşuyolu Umut Tüp Bebek Merkezi’ni, 2008 yılında Erbil’de Hawler IVF Center’ı açtı.

On beş bine yakın tüp bebeğiyle binlerce ailenin çocuk sahibi olmasına yardımcı olan Bahçeci Kadın Sağlığı ve İnfertilite Grubu, halen Bağdat ve Kosova’da Tüp Bebek Merkezi kurma hazırlıkları yaparken; kadın sağlığı, gebelik ve doğum takibi, erkek üreme sağlığı, infertilite ve tüp bebek, endoskopik cerrahi alanlarında hizmet vermeye devam ediyor.

Bahçeci Tüp Bebek Merkezi İletişim

Adres : Hakkı Yeten Cad. No:11, Kat:3, Terrace, Fulya, Şişli – İstanbul
Tel.: 444 39 49 – 0 212 310 31 00
Faks : 0 212 310 31 90
Web Adresi: http://www.bahceci.com

Etiketler: , , , , , , , ,

Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Fulya Şişli İstanbul Hakkında Yorum Yaz

E-Bülten

E-Posta adresinizi aşağıdaki bölümden bültenimize ekleyerek yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz!


Aboneliğinizin onaylanması için lütfen verdiğiniz mail adresini kontrol ediniz.!

İletişim Formu